Elewacje i systemy ociepleń

Kompleksowe systemy ociepleniowe Weber są przeznaczone zarówno do prac w nowych budynkach, jak i obiektach poddawanych termomodernizacji.

Fachowcy cenią nasze systemy za wysoką jakość zapraw klejących, tynków oraz farb. Klientom korzystającym z systemów ociepleniowych Weber zapewniamy długoletnią gwarancję.

Systemy ociepleniowe Weber różnią się między sobą ze względu na:

  • rodzaj zastosowanego materiału izolacyjnego (styropian, styrodur, wełna mineralna, płyta rezolowa),
  • właściwości użytych zapraw klejących,
  • rodzaj wykończenia (tynki akrylowe, silikatowe, silikonowe, farby).

Elewacja, czyli zewnętrzna strona ściany budynku, stanowi ważny element, tworzący wizytówkę budynku. Każdy właściciel domu chciałby, aby posłużył mu na lata, a zarazem wyglądał jak najpiękniej. Elewacja wykonana w technologii Weber jest wyjątkowo trwała i estetyczna. O popularności naszych produktów świadczy fakt, że wykonano już ponad 100 mln m² elewacji z wykorzystaniem systemów ociepleniowych Weber! 

Klienci chętnie wybierają także zaprawy tynkarskie oraz tynki Weber, ponieważ są one dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, różnorodnej strukturze (baranek lub kornik) i uziarnieniu.

Nowością w ofercie jest unikalny tynk hydrofilowy weber.pas topdry AquaBalance.

Technologia AquaBalance tworzy inteligentną powłokę samoregulującą stopień zawilgocenia powierzchni. Jej zastosowanie na elewacjach budynków skutecznie rozwiązuje problem grzybów i alg, które rozrastają się na zawilgoconym tynku.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Weber na elewacje i systemy ociepleń >>